O nas

Misja

Naszą misją jest dostarczenie klientom rozwiązań, które ułatwią i zautomatyzują codzienną pracę, a jednocześnie będą nowoczesne i pomogą podnieść konkurencyjność firmy.

Staramy się, aby nasze oprogramowanie było intuicyjne i łatwe w obsłudze, zapewniamy wsparcie i dzielimy się doświadczeniem.

O nas

Nasza firma istnieje na rynku od 2008 r.

Od samego początku działalności stawiamy na jakość, nowoczesność oraz kompleksowość produktów i usług. Specjalizujemy się w procesie optymalizacji CAD/CAM, dostarczamy oprogramowanie oraz wsparcie. Rozwijamy nasze produkty, ale również uważnie obserwujemy potrzeby klientów oraz całej branży i wprowadzamy na rynek nowe, innowacyjne produkty.

Dostarczamy narzędzia zarówno do instytucji, fabryk, firm przemysłowych, jak i mniejszych rodzinnych zakładów, a także dla osób indywidualnych i studentów. Staramy się zapewnić kompleksowe wsparcie dzięki doświadczonym specjalistom oraz dopasowywać się do potrzeb rynku. Edukujemy, rozwiązujemy problemy oraz rozwiewamy wątpliwości dotyczące pracy z oferowanymi narzędziami.

Świadczymy usługi w zakresie doradztwa technicznego związanego z optymalizacją procesu CAD/CAM oraz przeprowadzamy specjalistyczne szkolenia z obsługi maszyn CNC oraz projektowania CAD/CAM.
Dzielimy się doświadczeniem, naszym celem jest takie wsparcie klientów, które umożliwia rozwój oraz konkurencyjność firmy.

Nasze doświadczenie

lat na rynku
napisanych i wdrożonych postprocesorów
sprzedanych licencji CAD lub CAM
przeprowadzonych szkoleń

Referencje

  positive review  Polecam! Gwarantują współpracę na najwyższym poziomie.

  Andrzej Borowy Avatar Andrzej Borowy
  9 April 2019

  positive review  Zdecydowanie polecam. Duże kompetencje, łatwość kontaktu, pełne wsparcie.

  Sławomir Wołek Avatar Sławomir Wołek
  2 April 2019

  positive review  Polecam z pełnym przekonaniem. Jakość obsługi i wiedza na najwyższym poziomie.

  Krystian Rydz Avatar Krystian Rydz
  1 April 2019
Pola oznaczone * są wymagane